Květen 2008

ANIMACE PSŮ

31. května 2008 v 10:55 | DEDE |  *animace*
hlasujte pod temito obrazkami kdo ma postoupit do2.kola SONB!!!! (SPODNÍ ČLÁNEK)
Náhled obrázkuNáhled obrázku
zdroj-www.anezkyzvireci.blog.cz

SONB-2.kolo

31. května 2008 v 10:36 | dede |  →SONB
TÁÁÁKŽE!!!! DO 2.KOLA SE NEDOSTALI! -----------MAJKY
------------DANKA
ALE BLAHOPŘEJEME A NEBUDTE SMUTNÍ ZA POKUS TO STÁLO NE? ALE JAK SEM VYDĚLA MÁTE VŠICHNI MOC HEZKY BLOGÍSKY!!!! I MAJKY A DANKA!!!!!
TAKŽE TADY JSOU POSTUPUJÍCÍ- ZAS PŘIPOMÍNÁM , ŽE KDYŽ CHCETE HLASOVAT OTEVŘETE
KOMENTÁŘE!!!!!
1.*Reig - její blog
2. Věrka - její blog
3.Daren Angel - její blog
4. Gabo - jeho blog
5. Anča - její blog
6. SaNaSu - její blog
takže hlasujte hlasujte!!!! DRŽIM PALCE

význam barev

26. května 2008 v 13:37 | dede |  → BARVY
Význam barvy - Bílá

Bílá

Je symbolem čistoty a nejvyšší dokonalosti. Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní. Opticky zvětšuje prostor a působí rozjasňujícím dojmem, je chladivá, dává čas a prostor k přemýšlení.
Význam barvy - Černá

Černá

Základní mystická barva. Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Pomáhá nám neztratit sebe sama v neklidu světa, učí nás analyzovat vlastní nitro, ale neuzavřít se a zůstat přístupný všem možnostem.
Význam barvy - Červená

Červená

Je barvou krve. Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Znamená pohyb, energii a životní sílu. Červená barva je extrovertní a stimulující barva.
Význam barvy - Fialová

Fialová

Fialová stejně jako modrá patří k chladným barvám. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Fialová je to mystická barva, která je symbolem duchovna, ale i srdečnosti.
Význam barvy - Hnědá

Hnědá

Hnědá je nenápadná a nudná barva. Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivého, milého a klidné povahy. Ve snech je symbolem konvencí a všednosti.
Význam barvy - Modrá

Modrá

Vyjadřuje pocit svobody, daruje nám inspiraci, pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Význam barvy - Oranžová

Oranžová

Odstraňuje těsné emocionální struktury, udržuje v pohybu životní energii. Zajímá vás svět i lidé okolo. Vyjadřuje kreativitu a pocity štěstí. Má blahodárný vliv na trávení.
Význam barvy - Růžová

Růžová

Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.
Význam barvy - Šedá

Šedá

Šedá, podobně jako zelená, je směsí světla i temnoty. Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Šedá je často vnímána jako nudná barva, typická barva stínů, je symbolem nevědomí či podvědomého konání. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života.
Význam barvy - Tyrkysová

Tyrkysová

Jasná, zelenkavá modř symbolizuje v mnoha kulturách svobodnou duši. Barva podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. V negativním chápání je tyrkysová symbolem sobectví a nezdravé touhy po uznání.
Význam barvy - Zelená

Zelená

Je barvou přírody, náklonnosti a soucitu. Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru. Podporuje empatii a náklonnost k druhým lidem.
Význam barvy - Zlatá

Zlatá

Mění porozumění v moudrost, podněcuje řešení psychických problémů, dává pocit bohatství, lesku a tepla. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot, které zatupujíují idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Vyjadřuje klid a vyrovnanost duše a těla.
Význam barvy - Žlutá

Žlutá

Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá paměti a komunikaci.


sonb-diplomy

21. května 2008 v 19:33 | dede |  →SONB
AHOJ TAK JSEM SE ROZHODLA , ŽE VÁM PAK TEDA UDĚLÁM DIPLOMKY ZA TU SONB! NIKDY JSEM JE NEDĚLALA , TAKŽE DOUFÁM , ŽE SE VÁM BUDOU LÍBIT :-D

1.KOLO sonb

20. května 2008 v 20:32 | dede |  →SONB
takže do prvního kola se dostali : KDYŽ CHCETE HLASOVAT tak otevřte komentáře a tam je anketa
1.*Reig - její blog
2. Danka - její blog
3. Věrka - její blog
4. Majky - její blog
5.Daren Angel - její blog
6. Gabo - jeho blog
7. Anča - její blog
8. SaNaSu - její blog
tak co? koho chcete v druhém kole? Hlasujte hlasujte!!!! PŘIPOMÍNÁM , že v prvním kole vypadnou dva-ti kteří budou mít nejméně hlasů! Bude trvat asi 2 tydny , ale nevim to se UVIDÍ!

!!! ZAPNI BDNIČKY A PUST SI HUDBU !!!

- -
- - - -

- - - - -

- - - - - -
- - - - - -Diky že si zavítal/a na můj blog
PŘID ZASE